Obserwatorzy

INFORMACJA!

Nie wyrażam zgody na kopiowanie treści oraz innych elementów z tego bloga. Wszystkie recenzje są mojego autorstwa!

25 stycznia 2017

A może by tak coś z tym zrobić?


Cześć!
WeHeartIt.com
Kurcze! Jak dawno mnie tutaj nie było. Zapomniałam, że takie miejsce jak to istnieje. Jestem okropna, jak tak mogłam- zapewne pomyślicie. No jak widać, mogłam. 
No niestety codzienne obowiązki sprawiły, że mam coraz mniej czasu na przyjemności którym się oddawałam, kiedy byłam bezrobotną singielką. Dziś znalezienie czasu na relaks z książką czasami graniczy z cudem. 
Ale spokojnie, nie jest tak źle jakby mogło się wydawać i przez okres mojej nieobecności na blogu, coś tam udało mi się przeczytać. Oczywiście przyznaję się bez bicia, że mam ogromne zaległości książkowe, ale obiecuję poprawę! 

WeHeartIt.com
Na gwiazdę dostałam od mojego Małżonka (spokojnie, nie wyszłam za mąż, tak tylko sobie gadam) upragnioną książkę HARRY POTTER I PRZEKLĘTE DZIECKO! Choć korciło mnie okropnie żeby od razu wziąć się za czytanie, postanowiłam przypomnieć sobie poprzednie książki serii o młodym czarodzieju. Wiem, jestem masochistką... 

Następna recenzja, która mam nadzieję już niedługo pojawi się tu na blogu, będzie recenzją książki, którą przeczytałam podczas mojej nieobecności w blogosferze. Jeszcze nie zdecydowałam której, ale na pewno coś wymyślę ekstra! A przynajmniej mam taką nadzieję! 

Trzymajcie za mnie kciuki!

Pozdrawiam,
Ev!


2 komentarze:

  1. Mam nadzieję,że wróciłaś na dłużej :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Właśnie Ev ogarnij się i wracaj :) chętnie poczytam Twoje opinie :)

    OdpowiedzUsuń

Cieszę się ogromnie, że tu jesteś:)
Nie pozwól zostać niezauważonym! Dodaj komentarz, na każdy z wielką ochotą odpiszę! :)
Pozdrawiam,
Ewelina♥